O nas

Mała strona może więcej

Naszą ofertę kierujemy dla małych i średnich stron/sklepów internetowych, które bardziej niż duże powierzchnie serwerów cenią sobie niskie koszty utrzymania oraz jakość świadczonych usług. Jesteśmy małą, rodzinną firmą, która:

Domena + Hosting + SSL / Strona internetowa / Sklep internetowy

Wybierz to czego potrzebujesz, my zajmiemy się resztą

Nasza oferta jest ograniczona do określonej liczby klientów, zatem jeżeli jesteś zainteresowany(a) tanim hostingiem, domeną, sklepem lub stroną internetową, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. To nic Cię nie kosztuje!

Nasze usługi świadczymy kompleksowo, tzn. że do każdej usługi zapewniamy bezpłatną pomoc w obsłudze. Ponadto dla wybranych stron i sklepów internetowych wykonujemy również przyszłe modernizacje/aktualizacje, w tym rozbudowę (bez dodatkowych dopłat).

Korzystając z usługi kompleksowego wykonania strony/sklepu www, otrzymasz również opiekę techniczną (bez dodatkowych dopłat), w tym:
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów dot. Serwisu, jego obsługi oraz poprawnego działania,
  • dostosowanie Serwisu oraz jego konfiguracji do nowych/zmieniających się wymagań technicznych i technologicznych, m.in. przeglądarek, wyszukiwarek i firm hostingowych,
  • monitoring bezpieczeństwa Serwisu i reagowanie w sytuacjach jego naruszenia,
  • bieżącą aktualizację Platformy CMS i Szablonu oraz modułów wchodzących w ich skład.

Przed rozpoczęciem oraz w trakcie współpracy, każdą stronę/sklep poddajemy audytowi bezpieczeństwa by mieć pewność, że nie stwarza zagrożenia dla jej właściciela oraz innych użytkowników hostingu. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, usuwamy je i zabezpieczamy stronę/sklep na przyszłość.

Jeżeli zdecydujesz się przenieść do nas swoją domenę i hosting, zapewnimy Ci nie tylko korzystniejsze warunki cenowe, ale również bezpłatną migrację.